Energetska obnova PO Šandrovac

« Rujan 2021 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

20.09.2021. 14:48
U organizaciji Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU u Splitu je danas održana konferencija svečanog predstavljanja Financijskih mehanizama Europskog gospodarskog prostora (EGP) i Kraljevine Norveške 2014.- 2021. u Republici Hrvatskoj ... The post Projekt ATTEND na svečanom predstavljanju financijskih mehanizama EGP i Kraljevine Norveške appeared first on CARNET .

17.09.2021. 15:21
CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje
Nastava je tek nedavno počela, a vaš raspored je već prilično gust? U potrazi ste za inspiracijom kako na jednostavan način iskoristiti već dostupne digitalne sadržaje u vlastitoj nastavi? Pozivamo ... The post CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje appeared first on CARNET .

17.09.2021. 12:04
INFO Najava radova – CARNET – promjena termina
Postovani, Obavjestavamo vas o promjeni termina najavljenih radova za Sibensko-kninsku zupaniju. Novi termin je pomaknut za dva dana te glasi: – 23.09.2021. od 07 do 08 sati – Sibensko-kninska zupanija ... The post INFO Najava radova – CARNET – promjena termina appeared first on CARNET .

u4energy

U4energy je prvo europsko natjecanje u obrazovanju o energiji koje organizira Europska komisija. Ove školske godine naša škola prijavila se na natjecanje u4energy u kategoriji "Najbolja školska kampanja o energetskoj učinkovitosti". Pokretači i nosioci ove kampanje bili su članovi WEBtima i njihova voditeljica. Slogan naše kampanje bio je "SUNCE PRIZIVAJ, ENERGIJU DOBIVAJ", kojeg je osmislio učenik 4. razreda PO Šandrovac Manuel Husnjak, dok su logo kampanje izradili Marko Bačak, Mihael Husnjak i Luka Zeman pod satom informatike.

U sklopu kampanje koju smo provodili cijelu 2011./2012. šk.godinu, proveli smo niz raznih aktivnosti koje smo prikazali na posebnoj web stranici "ENERGIJA - NAŠA BUDUĆNOST", koju smo kreirali na google sites.

Glavni cilj U4energy’ natjecanja je povećanje osviještenosti o važnosti energetske učinkovitosti među mladima i dobivanje priznanja i stjecanje vidljivosti za napore učitelja i učenika začetnika na ovom projektu, koji su inspiracija onima koji dolaze.

Tijekom ljetnih mjeseci posvećena mreža Nacionalna U4energy mjesta za kontakt koordinira nacionalne žirije kako bi odabrala nacionalne pobjednike za svako od tri U4energy kategorije natjecanja.

Među nacionalnim pobjednicima, veliki europski žiri će odabrati šest europskih finalista, koji će biti pozvani na jesen na svečano preuzimanje nagrade u Bruxelles.

Nacionalne nagrade za sve kategorije:  uključuju i certifikate sudjelovanja, nagrada za škole, brendirane energetske naprave za učenike/ učitelje.
Europske nagrade za sve kategorije: potvrda o sudjelovanju i trofej za pobjedničke škole. Novčana nagrada u vrijednosti od € 3,000 bit će dodijeljena Europskim pobjednicima.
Predstavnici škole pobjednika i drugoplasirane škole ( otkrivamo ih na ceremoniji) bit će pozvani na dvodnevnu ceremoniju dodjele europske nagrade.

Među prijavljenim školama iz Republike Hrvatske naša škola proglašena je NACIONALNIM POBJEDNIKOM u C kategoriji za najbolju školsku kampanju o energetskoj učinkovitosti i u studenom dvoje naših predstavnika odlazi u Bruxelles na svečano preuzimanje nagrade.

LINK NA STRANICU (klikni na sliku)

Naša potvrda o sudjelovanju:

Više o u4energy natjecanju možete pročitati na stranici: www.u4energy.eu