preskoči na sadržaj

Osnovna škola Veliko Trojstvo

Login
Energetska obnova PO Šandrovac

Naš časopis CVRČAK

Očitavanjem koda otvaraju vam se

police s digitalnim izdanjima školskog časopisa CVRČAK

SPONZORSTVO

Javni pozivi

JAVNI POZIVI ZA OGRANIZACIJU IZLETA

Prazni obrasi javnih poziva

NOVA e-mail adresa škole

ured@os-veliko-trojstvo.skole.hr

 

DJEČJA PRAVA

DRVOKOD

 

 

"Ono što vodi i vuče svijet, nije vlak nego ideje." 

 Victor Hugo

Tražilica
Obrazac za upite

 

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Posjeti i ovo

Nemaš mail adresu??

Obrazovanje

Za djecu i roditelje

 

 

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

Priloženi dokumenti:
ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici
Idemo u srednju!!!

Sigurniji Internet
Mali priručnik za sigurniji Internet
Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 2. 2010.

Ukupno: 2395205
Ovaj mjesec: 1712
Ovaj tjedan: 253
Danas: 22
Online rječnik

Kliknite na papigu

i odvest će vas do online rječnika!

INFORMACIJE

VRIJEME INFORMACIJA RAZREDNIKA

I KONZULTACIJA PREDMETNIH UČITELJA

školske 2021. / 22. godine

 

 

IME I PREZIME UČITELJA

TERMIN ODRŽAVANJA

Anđić

Ivana

Utorak, 2. sat -  9:50 do 10:35h

Bajić Raknić

Tanja

Petak, 3. sat - 10:50 do 11:35h

Banjeglav

Ivana

 

Banjeglav

Marko

Petak,6.sat - 12:30 do 13:15h

Bobovec

Domagoj

srijeda, 3.sat - 8:00 do 8:45h

Crnković

Jasminka

 

Gadžo

Mateja

Srijeda, 4.sat (10:50h do 11:35h)

Gale

Jasmina

ponedjeljak, 6.sat - 12:30 do 13:15h

Dolovski

Ivana

Srijeda, 4.sat-10:50 do 11:35 h

Lučić

Sonja

četvrtak, 4. sat - 10:50 do 11:35h

Marčinković Ambrozić

Žaklina

utorak, 4. sat -10:50 do 11:35h

Pavšek

Spomenka

Ponedjeljak, 12:30 do 13:15h

Pemper

Zlatka

 

Bastijančić Erjavec

Valna

ponedjeljak, 9:50 do 10:35h

Simonović

Sreten

 

Smrček Balatinec

Kristina

Četvrtak, 3.sat (9:50h do 10:35h)

Štargl

Mihaela

Petak, 10:00 do 10:45h

Trstenjak

Marina

srijeda, 3. sat - 9:50 - 10:35h

Šimatović

Adica

utorak, 3. sat - 9:50 do 10:35h

Zjačić

Tatjana

ponedjeljak, 3. sat

Darija Sočec

ponedjeljak, 10:50 do 11:35h

Pavičić

Martina

četvrtak, 5.sat -11.40 do 12:25h

Korade Ivan

utorak, 9:45 do 10:40h

 

preskoči na navigaciju