Energetska obnova PO Šandrovac

« Siječanj 2022 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

20.01.2022. 14:02
Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti za zaštitu školskih mreža u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža appeared first on CARNET .

14.01.2022. 14:21
Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL
U tijeku je phishing kampanja koja cilja korisnike e-Dnevnika. Poruka je poslana s e-adrese: e.dnevnik.potvrde@gmail.com, a sadrži phishing URL koji vodi na formu za krađu korisničkih podataka. Phishing URL – hxxp://e-dnevnik-potvrde[.]c1[.]biz/ ... The post Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL appeared first on CARNET .

05.01.2022. 13:46
Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave pomoćne digitalne tehnologije u sklopu projekta "Podrška ostvarenju jednakih mogućnosti u obrazovanju za učenike s teškoćama u razvoju" ... The post Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija appeared first on CARNET .

Boravak u šk.god 2013/2014

Početkom nove 2013./2014. školske godine produženi boravak počeo je s radom u drugoj smjeni, odnosno od 12:00 h do 16:30 h. S učenicima je i novi učitelj Dario. Što sve učenici rade u produženom boravku ove šk. godine donosimo vam u nastavku.

Kako se učenici osjećaju u boravku i što sve vole raditi pročitajte u njihovim sastavcima, koji se naleze u priloženim dokumentima!!

Moj Produzeni boravak.pdf

Boravak u šk.god 2012/2013

Produženi boravak u šk.godini 2011./2012.

Prve zrake proljetnog sunca dotakle su i naš produženi boravak, izmamile nam osmijeh na lica i naše dane učinile još veselijima. Na našim panoima, uz pjesmu, procvale su prve proljetnice, a opijeni njihovim mirisom dolepršali su i šareni leptirići. Svojim malim vrijednim rukama danima smo marljivo pripremali  uskrsno gnijezdo i pisanice koje smo ponijeli svojim kućama s jasnom porukom – SRETAN USKRS! Svojim radom, onoliko koliko nam to vrijeme dopušta nastojimo pridonijeti i radu naše učeničke zadruge „Vrijedne ruke“.

S dolaskom proljeća donosimo i mnoštvo novih fotografija kako bismo svima omogućili da barem djelomice zavire u naš mali svijet. Naša učiteljica Kristina Kovačić fotografijama je zabilježila naše zajedničke trenutke kako bismo vas bolje upoznali s mnogim aktivnostima koje ovdje provodimo.

Pored učenja i pisanja domaćih zadaća, igre i rekreacije naš boravak je i mjesto u kojemu razvijamo obiteljsku atmosferu, odgojne vrijednosti i radne navike kako bismo odrasli u dobre ljude. Naš boravak je mjesto u kojemu se prijateljstva razvijaju u svakodnevnim, naizgled nevažnim sitnicama i mjesto u kojemu stvaramo lijepe uspomene na svoje djetinjstvo i odrastanje.

Ovo je ujedno i pozivnica svim onim učenicima kojima je dosadno, kojima je potrebna pomoć u učenju i pisanju domaćih zadaća, onima koji traže prijatelje i obiteljsku atmosferu da nam se pridruže.

Očekujemo vas s radošću!

Učenici i učiteljica Kristina Kovačić

Za početak vam donosimo nekoliko fotkica o aktivnostima u produženom boravku! (učitavanje malo duže traje....budite strpljivi!!!)

Jesen je stigla i u boravak. Dočekali smo je veselo i razigrano!    Povodom svečanosti Dana kruha sami smo mijesili i pekli peciva, koja smo slasno pojeli....

by Ivana Dolovski