DJEČJA PRAVA

« Prosinac 2020 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

Rezultati odabranih udžbenika za 2019./2020. školsku godinu za 1. i 5. razred, te za biologiju, kemiju i fiziku u 7. razredu, te drugih obrazovnih materijala

20.11.2020. 08:47
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

19.11.2020. 09:55
19. studenog - Međunarodni dan prevencije zlostavljanja djece
Dana 19. studenog u svijetu se obilježava Međunarodni dan prevencije zlostavljanja djece koji nas podsjeća na ulogu svakoga od nas da djeci svakodnevno pružamo puno ljubavi, podrške, razumijevanja, znanja te jedno sigurno mjesto za odrastanje.

16.11.2020. 09:31
16. studenoga - Međunarodni dan tolerancije
Međunarodni dan tolerancije obilježava se 16. studenoga. To je dan koji nas podsjeća na poštovanje i uvažavanje drugačijih od nas. Dan koji nas potiče na snošljivost prema drugima. Generalna Skupština Ujedinjenih naroda je 1996. godine pozvala zemlje članice da ustanove Dan tolerancije u sladu s Deklaracijom o principima tolerancije koja je potpisana od strane članica 16.11.1995. godine.

04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

Boravak u šk.god 2013/2014

Početkom nove 2013./2014. školske godine produženi boravak počeo je s radom u drugoj smjeni, odnosno od 12:00 h do 16:30 h. S učenicima je i novi učitelj Dario. Što sve učenici rade u produženom boravku ove šk. godine donosimo vam u nastavku.

Kako se učenici osjećaju u boravku i što sve vole raditi pročitajte u njihovim sastavcima, koji se naleze u priloženim dokumentima!!

Moj Produzeni boravak.pdf

Boravak u šk.god 2012/2013

Produženi boravak u šk.godini 2011./2012.

Prve zrake proljetnog sunca dotakle su i naš produženi boravak, izmamile nam osmijeh na lica i naše dane učinile još veselijima. Na našim panoima, uz pjesmu, procvale su prve proljetnice, a opijeni njihovim mirisom dolepršali su i šareni leptirići. Svojim malim vrijednim rukama danima smo marljivo pripremali  uskrsno gnijezdo i pisanice koje smo ponijeli svojim kućama s jasnom porukom – SRETAN USKRS! Svojim radom, onoliko koliko nam to vrijeme dopušta nastojimo pridonijeti i radu naše učeničke zadruge „Vrijedne ruke“.

S dolaskom proljeća donosimo i mnoštvo novih fotografija kako bismo svima omogućili da barem djelomice zavire u naš mali svijet. Naša učiteljica Kristina Kovačić fotografijama je zabilježila naše zajedničke trenutke kako bismo vas bolje upoznali s mnogim aktivnostima koje ovdje provodimo.

Pored učenja i pisanja domaćih zadaća, igre i rekreacije naš boravak je i mjesto u kojemu razvijamo obiteljsku atmosferu, odgojne vrijednosti i radne navike kako bismo odrasli u dobre ljude. Naš boravak je mjesto u kojemu se prijateljstva razvijaju u svakodnevnim, naizgled nevažnim sitnicama i mjesto u kojemu stvaramo lijepe uspomene na svoje djetinjstvo i odrastanje.

Ovo je ujedno i pozivnica svim onim učenicima kojima je dosadno, kojima je potrebna pomoć u učenju i pisanju domaćih zadaća, onima koji traže prijatelje i obiteljsku atmosferu da nam se pridruže.

Očekujemo vas s radošću!

Učenici i učiteljica Kristina Kovačić

Za početak vam donosimo nekoliko fotkica o aktivnostima u produženom boravku! (učitavanje malo duže traje....budite strpljivi!!!)

Jesen je stigla i u boravak. Dočekali smo je veselo i razigrano!    Povodom svečanosti Dana kruha sami smo mijesili i pekli peciva, koja smo slasno pojeli....

by Ivana Dolovski