Energetska obnova PO Šandrovac

« Rujan 2021 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

20.09.2021. 14:48
U organizaciji Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU u Splitu je danas održana konferencija svečanog predstavljanja Financijskih mehanizama Europskog gospodarskog prostora (EGP) i Kraljevine Norveške 2014.- 2021. u Republici Hrvatskoj ... The post Projekt ATTEND na svečanom predstavljanju financijskih mehanizama EGP i Kraljevine Norveške appeared first on CARNET .

17.09.2021. 15:21
CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje
Nastava je tek nedavno počela, a vaš raspored je već prilično gust? U potrazi ste za inspiracijom kako na jednostavan način iskoristiti već dostupne digitalne sadržaje u vlastitoj nastavi? Pozivamo ... The post CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje appeared first on CARNET .

17.09.2021. 12:04
INFO Najava radova – CARNET – promjena termina
Postovani, Obavjestavamo vas o promjeni termina najavljenih radova za Sibensko-kninsku zupaniju. Novi termin je pomaknut za dva dana te glasi: – 23.09.2021. od 07 do 08 sati – Sibensko-kninska zupanija ... The post INFO Najava radova – CARNET – promjena termina appeared first on CARNET .

Boravak u šk.god 2013/2014

Početkom nove 2013./2014. školske godine produženi boravak počeo je s radom u drugoj smjeni, odnosno od 12:00 h do 16:30 h. S učenicima je i novi učitelj Dario. Što sve učenici rade u produženom boravku ove šk. godine donosimo vam u nastavku.

Kako se učenici osjećaju u boravku i što sve vole raditi pročitajte u njihovim sastavcima, koji se naleze u priloženim dokumentima!!

Moj Produzeni boravak.pdf

Boravak u šk.god 2012/2013

Produženi boravak u šk.godini 2011./2012.

Prve zrake proljetnog sunca dotakle su i naš produženi boravak, izmamile nam osmijeh na lica i naše dane učinile još veselijima. Na našim panoima, uz pjesmu, procvale su prve proljetnice, a opijeni njihovim mirisom dolepršali su i šareni leptirići. Svojim malim vrijednim rukama danima smo marljivo pripremali  uskrsno gnijezdo i pisanice koje smo ponijeli svojim kućama s jasnom porukom – SRETAN USKRS! Svojim radom, onoliko koliko nam to vrijeme dopušta nastojimo pridonijeti i radu naše učeničke zadruge „Vrijedne ruke“.

S dolaskom proljeća donosimo i mnoštvo novih fotografija kako bismo svima omogućili da barem djelomice zavire u naš mali svijet. Naša učiteljica Kristina Kovačić fotografijama je zabilježila naše zajedničke trenutke kako bismo vas bolje upoznali s mnogim aktivnostima koje ovdje provodimo.

Pored učenja i pisanja domaćih zadaća, igre i rekreacije naš boravak je i mjesto u kojemu razvijamo obiteljsku atmosferu, odgojne vrijednosti i radne navike kako bismo odrasli u dobre ljude. Naš boravak je mjesto u kojemu se prijateljstva razvijaju u svakodnevnim, naizgled nevažnim sitnicama i mjesto u kojemu stvaramo lijepe uspomene na svoje djetinjstvo i odrastanje.

Ovo je ujedno i pozivnica svim onim učenicima kojima je dosadno, kojima je potrebna pomoć u učenju i pisanju domaćih zadaća, onima koji traže prijatelje i obiteljsku atmosferu da nam se pridruže.

Očekujemo vas s radošću!

Učenici i učiteljica Kristina Kovačić

Za početak vam donosimo nekoliko fotkica o aktivnostima u produženom boravku! (učitavanje malo duže traje....budite strpljivi!!!)

Jesen je stigla i u boravak. Dočekali smo je veselo i razigrano!    Povodom svečanosti Dana kruha sami smo mijesili i pekli peciva, koja smo slasno pojeli....

by Ivana Dolovski