DJEČJA PRAVA

« Siječanj 2021 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

Rezultati odabranih udžbenika za 2019./2020. školsku godinu za 1. i 5. razred, te za biologiju, kemiju i fiziku u 7. razredu, te drugih obrazovnih materijala

15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.

31.12.2020. 08:14
31. prosinca - Silvestrovo
Silvestrovo ili Stara godina je posljednji dan u godini, 31. prosinca i noć uoči nove godine. Silvestarska noć obilježava se proslavama pa se tako doček nove godine u Hrvatskoj održava obično uz vatromet. Najčeše se slavi zajedno s obitelji ili prijateljima kod kuće ili u posljednje vrijeme - vani na otvorenom.

21.12.2020. 09:03
Prvi dan zime
Zimski suncostaj ili solsticij je početak zime na sjevernoj polutki, a događa se 21. ili 22. prosinca. Tada je Sunce u svom prividnom kretanju po nebu najjužnije ili najniže nad obzorjem. Sunčeve su zrake okomite na južnu obratnicu, na 23°27' južne geografske širine.

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

Procjena i vrednovanje kandidata

OBAVIJEST KANDIDATIMA ZA TERMIN ODRŽAVANJA RAZGOVORA

Razgovor s kandidatima, koji su se javili na natječaj za radno mjesto učitelja/učiteljice FIZIKE, PRIRODE I BIOLOGIJE, KEMIJE, MATEMATIKE, UČITELJICE U PRODUŽENOM BORAVKU, TE SPREMAČICE, objavljenom 05.10.2020.  održat će se u utorak, 20.10.2020. godine s početkom prema sljedećem rasporedu, u prostoru OŠ Veliko Trojstvo.

Stoga Povjerenstvo poziva sljedeće kandidate:

Učitelj-ica fizike - 1 izvršitelj-ica na određeno, nepuno radno vrijeme (16 sati ukupnog tjednog radnog vremena) pozivaju se sljedeći kandidati:

1. DARIJA SOČEC  (magistra primarnog obrazovanja) - 12:00 sati
  2. BORIS KORADE (magistar ekonomije) - 13:40 sati

Učitelj-ica prirode i biologije – 1 izvršitelj-ica na neodređeno nepuno radno vrijeme (30 sati ukupnog tjednog radnog vremena) poziva se sljedeći kandidat-kinja:

1. MIHAELA ŠTARGL ( magistra edukacije biologije i kemije)- 14:00 sati

Učitelj-ica kemije- 1 izvršitelj-ica na neodređeno nepuno radno vrijeme (8 sati ukupnog tjednog radnog vremena) poziva se sljedeći kandidat-kinja:

1.  MIHAELA ŠTARGL ( magistra edukacije biologije i kemije)

Učitelj-ica matematike 1 izvršitelj-ica na neodređeno nepuno radno vrijeme (26 sati ukupnog tjednog radnog vremena) pozivaju se sljedeći kandidati:

1. DARIJA SOČEC  (magistra primarnog obrazovanja)
  2. BORIS KORADE (magistar ekonomije)
  3. DUBRAVKA BELAČIĆ (diplomirani učitelj s pojačanim programom iz nastavnog predmeta hrvatski jezik) - 13:20 sati
  4. MAJA LEVAK ZORINC (doktor znanosti oceanologije) - 12:20 sati

Učitelj-ica razredne nastave u produženom boravku-1 izvršitelj-ica na određeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno) pozivaju se sljedeći kandidati:

1. KATARINA ŠATVAR (magistra primarnog obrazovanja) - 12:40 sati
  2. IVANA PLEČIĆ (diplomirani učitelj s pojačanim programom iz nastavnog predmeta hrvatski jezik)- 13:00 sati
  3. MARIJANA NIKIĆ (magistra primarnog obrazovanja) - 11:40 sati

Spremač-ica - 1 izvršitelj-ica na određeno nepuno radno vrijeme 25 sati tjedno pozivaju se sljedeći kandidati-kinje:

1. ANTONIJA HAJDAREVIĆ (građevinski tehničar) - 14: 20 sati
  2. IVANA CUPAN (NSS) - 14:40 sati

Razgovor se provodi u skladu s Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Veliko Trojstvo. Na razgovor se pozivaju kandidati, koji zadovoljavaju uvjete natječaja.  Ako se na natječaj za određeno radno mjesto, nije prijavio niti jedan stručni kandidat, na razgovor će biti pozvani nestručni kandidati. Kandidat koji nije pristupio razgovoru ne smatra se kandidatom.

Mole se svi kandidati za pristupe razgovoru u dogovorenom terminu, uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

Povjerenstvo