Energetska obnova PO Šandrovac

Naš časopis CVRČAK

Očitavanjem koda otvaraju vam se

police s digitalnim izdanjima školskog časopisa CVRČAK

SPONZORSTVO

DJEČJA PRAVA

DRVOKOD

« Lipanj 2022 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

Eko jinglovi

U lipnju 2012. naša mala ekipa WEBtima gostovala je u obrazovnoj emisiji Soundset  Terezije, koja se emitira svakog petka u poslijepodnevnim satima. Svojim gostovanjem predstavili su svoju kampanju koju su započeli u listopadu 2011. u sklopu EU natjecanja "u4energy" povodom  Međunarodne godine održive energije za sve. Također su predstavili sve aktivnosti koje su provodili i koje će provoditi u sklopu  CARNet-ovog natjecanja za najskockanije webove 2012. s posebnim zadatkom u Klubu najskockanijih, a to je " Međunarodna godina održive energije za sve". Cilj njihove kampanje osim doprinosa ovoj važno globalnoj temi, bio je osvijestiti i probuditi ekološku svijest sugrađana i potaknuti ih na štednju energije, te na korištenje obnovljivih izvora energije.

Za vrijeme emisije slušatelji su mogli čuti i eko jinglove, koje su samostalno snimali učenici naše škole!

Radio Tereziju posjetili su Anamarija Gavranović, Monika Špoljarić, Luka Zeman, Mihael Husnjak i Sanja Vranješević!

Donosimo vam isječke iz radio prijenosa Soundset Terezije, nakon što smo dobili vijest da smo postali nacionalni pobjednici na natjecanju u4energy, kao i snimku emisije u kojoj smo gostovali na Soundset Tereziji, emisiju je vodio Branko Cindrić!

petak, 8. lipnja 2012. - gostovanje na Soundset Tereziji

subota, 18.kolovoza 2012.

Pojedinačni jinglovi!

WEBtim-ovci u medijima

U kolovozu 2012. godine dočekalo nas je ugodno iznenađenje! Naime, primili smo vijest da smo NACIONALNI POBJEDNICI  za NAJBOLJU ŠKOLSKU KAMPANJU O ENERGETSKOJ UČINKOVITOSTI,  na natjecanju kojeg organizira Europska komisija u4energy! Dvoje naših predstavnika odlazi u Bruxelles na svečano preuzimanje nagrade! Svojom pobjedom zaineteresirali smo i medije, stoga vam donosimo isječke iz novina!