zapisnik terenska nastava.docx

Ukupno: 2052419

21.06.2016. 08:31
21. lipnja - Svjetski dan glazbe
U mnogim zemljama svijeta, 21. lipnja obilježava se kao Svjetski dan glazbe, odnosno Fete de la Musique. Toga dana glazbenici amateri, ali i profesionalci, besplatno nastupaju na javnim gradskim površinama podsjećajući na važnost glazbe u svakodnevnome životu.

21.06.2016. 08:17
21. lipnja - Prvi dan ljeta
Ljeto je jedno od četiri godišnja doba i najtoplije je od njih. Na sjevernoj polutki traje otprilike od 20. lipnja do 23. rujna. Na južnoj polutki traje od oko 20. prosinca do oko 21. ožujka. Po konvenciji ljeto na sjevernoj Zemljinoj polutki traje dio lipnja, cijeli srpanj, kolovoz i dio rujna, a na južnoj Zemljinoj polutki dio prosinca, cijeli siječanj, veljača i dio ožujka.

14.06.2016. 09:13
14. lipnja - Svjetski dan dobrovoljnog darivanja krvi
Svake sekunde netko u svijetu treba krv kako bi preživio, stoga se svake godine 14. lipnja obilježava dan u čast dobrovoljnih darivatelja krvi. Ovaj dan nastoji podići svijest o potrebi za sigurnom krvlju, zahvaliti i odati počast darivateljima krvi te potaknuti aktualne i potencijalne davatelje na redovito. dobrovoljno i neplaćeno darivanje krvi.

21.06.2016. 08:00
Webinar o Prijedlogu kriterija i preporuka za izradu kvalitetnih e-lektira
Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu i Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet organiziraju webinar pod naslovom Prijedlog kriterija i preporuka za izradu kvalitetnih e-lektira . Webinar će se održati u ponedjeljak, 27. lipnja s početkom u 13 sati u formatu Teach Meet susreta u Adobe Connect komunikacijskom i kolaboracijskom alatu na ovoj adresi . Za ulazak u virtualnu sobu potrebno je odabrati opciju „Prijava kao gost“ te upisati svoje ime i prezime.

17.06.2016. 11:42
Javna rasprava o Prijedlogu kriterija i preporuka za izradu kvalitetnih e-lektira
U svrhu dobivanja povratnih informacija, Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu i Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet organiziraju online javnu raspravu Prijedlog kriterija i preporuka za izradu kvalitetnih e-lektira namijenjenu nastavnicima, knjižničarima, autorima digitalnih sadržaja, nakladnicima te svima ostalima zainteresiranim za temu e-lektira.

09.06.2016. 11:15
Projekt e-Škole predstavljen na Danu otvorenih vrata Pomorske škole u Zadru
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet sudjelovala je 7. lipnja 2016. godine na Danu otvorenih vrata Pomorske škole u Zadru, jedne od prvih 20 škola koje su odabrane za sudjelovanje u projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Vijesti AZOO
18.12.2015. 15:57
Obavijest o održavanju webinara o Cjelovitoj kurikularnoj reformi za sve osnovne i srednje škole
Agencija za odgoj i obrazovanje u suradnji s Ekspertnom radnom skupinom za Cjelovitu kurikularnu reformu i CARNetom, 5. siječnja 2016. godine održat će stručno usavršavanje pod nazivom "Što donosi Cjelovita kurikularna reforma?" u tri tematska bloka: "Kurikularni pristup: ciljevi i načela", "Promjene koje donosi Cjelovita kurikularna reforma u osnovnim i srednjim školama" i "Predmeti u novom kurikulumu".

27.11.2015. 13:25
Katalog natjecanja i smotri 2015./2016. školske godine
Natjecanje je pravilima određen postupak iskazivanja sposobnosti, vještina i znanja učenika pisanim ili usmenim oblicima, pojedinačno ili u skupini, a smotre su predstavljanja postignuća u vještinama i umijećima učenika. Natjecanja i smotre u pravilu imaju nekoliko razina: školsku, županijsku i državnu.

Igrajte se s nama

Klikni na sliku i igraj se s nama!!!

Ovdje se možeš zajedno s junacima životinjskog carstva upustiti u zanimljive

pustolovine!

Donosimo Vam zanimljivu društvenu igru. Desnim klikom miša preuzmi dijelove ploče za igru.

Zatim sastavi (zalijepi) dijelove i kreni igrati.

Društvena igra "Svjetski prvaci"

Igre su preuzete sa stranice:  www.zivotinjskocarstvo.com.hr