ovdje možete glasati za

NAJ

nastavnika/nastavnicu

u 2017./2018. školskoj godini

ANKETA se otvara klikom na sliku

« Kolovoz 2017 »

21.06.2018. 08:59
21. lipnja - Prvi dan ljeta
Ljeto je jedno od četiri godišnja doba i najtoplije je od njih. Na sjevernoj polutki traje otprilike od 20. lipnja do 23. rujna. Na južnoj polutki traje od oko 20. prosinca do oko 21. ožujka. Po konvenciji ljeto na sjevernoj Zemljinoj polutki traje dio lipnja, cijeli srpanj, kolovoz i dio rujna, a na južnoj Zemljinoj polutki dio prosinca, cijeli siječanj, veljača i dio ožujka.

21.06.2018. 08:57
21. lipnja - Svjetski dan glazbe
U mnogim zemljama svijeta, 21. lipnja obilježava se kao Svjetski dan glazbe, odnosno Fete de la Musique. Toga dana glazbenici amateri, ali i profesionalci, besplatno nastupaju na javnim gradskim površinama podsjećajući na važnost glazbe u svakodnevnome životu.

14.06.2018. 08:42
14. lipnja - Svjetski dan dobrovoljnog darivanja krvi
Svake sekunde netko u svijetu treba krv kako bi preživio, stoga se svake godine 14. lipnja obilježava dan u čast dobrovoljnih darivatelja krvi. Ovaj dan nastoji podići svijest o potrebi za sigurnom krvlju, zahvaliti i odati počast darivateljima krvi te potaknuti aktualne i potencijalne davatelje na redovito. dobrovoljno i neplaćeno darivanje krvi.

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe.

Područne škole

PO Šandrovac

Područni odjel Šandrovac nalazi se na području susjedne nam općine Šandrovac. Školu pohađaju učenici s područja sela Jasenik, Pupelica i Šandrovac. Ove godine škola ukupno broji 30 učenika. Nastava je organizirana u jutarnjoj smjeni od 7:30 sati do 11:30 sati, u tri razredna odjela - dva čista razreda, te jedna dvorazredna kombinacija 1. i 2. razreda.  S njima su tri učiteljice: Anđelka Sabadjija, Ivana Čavlović i Sanja Pavliš.

Za prehranu učenika i čistoću škole brine se teta Mara. Vjeronauk u školi predaje velečasni David Andreić, engleski jezik učiteljica Kristina Smrček i njemački jezik učiteljica Tatjana Zjačić.

Učenici redovito pohađaju izvannastavne aktivnosti: mažoretkinje - voditeljica Sanja Pavliš; likovna skupina - voditeljica Ivana Anđić i rukotvorine "Ručice" - voditeljica Anđelka Sabadjija, skupina koja djeluje u sklopu UZ "Vrijedne ruke".

Sve o aktualnim događanjima u ovoj školi možete saznati na njihovoj školskoj stranici  PODRUČNA ŠKOLA ŠANDROVAC.

klikni ⇒ PRIREDBA U ŠANDROVCU

MAŠKARE U ŠANDROVCU 2011.

PO Malo Trojstvo

Područni odjel Malo Trojstvo nalazi se u općini Veliko Trojstvo. Školu pohađaju učenici s područja sela Malo Trojstvo, Višnjevac, Kegljevac i Dominkovica. Mala škola koja ukupno broji 5 učenika u tri razredna odjela (trorazredna kombinacija 2., 3. i 4. razred). Nastava je organizirana u jutarnjoj smjeni od 8:00 sati do 12:00 sati. S njima je učiteljica Sanja Vranješević i teta Snježana, koja se brine za čistoću škole i prehranu učenika. Učenici samostalno uređuju svoj školski vrt, čije proizvode učenici imaju priliku degustirati u školskoj kuhinji. Ove godine učenici su pripremali ciklu i zelje za zimnicu.  Izvannastavna skupina "Mali vrtlari" djeluje u sklopu UZ "Vrijedne ruke".

Vjeronauk u školi predaje vjeroučitelj Nedjeljko Hranić, engleski jezik učiteljica Kristina Smrček i njemački jezik učiteljica Tatjana Zjačić.

Sve o aktualnim događanjima u ovoj područnoj školi možete saznati na njihovoj školskoj stranici MALO TROJSTVO.

klikni ⇒BOŽIĆNA PRIREDBA

PO Ćurlovac

Područni odjel Ćurlovac nalazi se na području općine Veliko Trojstvo. Školu pohađaju učenici s područja sela Ćurlovac, Letičani, Kupinovac i Nova Diklenica. Ove godine škola ukupno broji 27 učenika, u dvije dvorazredne kombinacije (1.i 2. razred, te 3. i 4. razred). S njima u učiteljica Adica Šimatović i učitelj Saša Vojković, te teta Jasna koja se brine za čistoću škole i prehranu učenika.  Nastava je oraganizirana u jutarnjoj smjeni od 8:00 sati do 12:00 sati.

Učenici redovito pohađaju izvannastavne aktivnosti: Sportska skupina, voditelj Saša Vojković i Mali cvjećari, voditeljica Adica Šimatović, skupina koja djeluje u sklopu UZ "Vrijedne Ruke".

Vjeronauk u školi predaje vjeroučitelj Sreten Siimonović, a engleski jezik učiteljica Kristina Smrček.