Energetska obnova PO Šandrovac

Naš časopis CVRČAK

Očitavanjem koda otvaraju vam se

police s digitalnim izdanjima školskog časopisa CVRČAK

SPONZORSTVO

DJEČJA PRAVA

DRVOKOD

« Veljača 2022 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

Eko kreativci

Tijekom naše kampanje proveli smo niz kreativnih radionica, na kojima smo uz podršku naših roditelja i učitelja izrađivali razne uporabne i ukrasne predmete od ekološkog, prirodnog, otpadnog i recikliranog materijala. Osim zabavnog karaktera, ove radionice imale su i edukativni karakter, jer smo naučili kako reciklirati papir i plastične vrećice, kako iskoristi stare limenke i plastične boce....kao i još mnogo toga. Međutim, postigli smo ono što nam je i bio cilj, na zabavan način osvijestili smo ekološku svijest, kako nas samih, tako i naših roditelja, učitelja, a nadamo se i vas koji posjećujete naše stranice! Sve aktivnosti naših eko kreativaca možete pogledati na posebnim stranicama svake pojedine aktivnosti. Na ovoj interaktivnoj fotografiji, koju su izradili naši članovi WEBtima, kliknete na naziv željene radionice i putem linka otvorit će vam se tražena stranica i aktivnost!  Nadamo se da ćete se i vi upustiti u eko kreativan svijet i izraditi hrpu korisnih predmeta, od već pomalo zapuštenih stvarčica.....koje sigurno imate u svom domu!!!