Dragi naši učenici osmaši!

Na ovoj stranici moći ćete pronaći sve što vas zanima o srednjoj školi, upisima i bodovima!

Kalkulator bodova

Predstavljanje škola

Sve informacije o postupku prijave i upisa u srednje škole za školsku godinu 2022./2023. dostupno su u publikacijama koje su podijeljene prema kategoriji kandidata na:

Ovim vas putem obavještavamo kako su upravo objavljene publikacije za kandidate s teškoćama u razvoju kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH Možete ih pronaći pod Čestim pitanjima pod glavom "Publikacije".

Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2022./2023. - Idemo u srednju! - kandidati s teškoćama u razvoju

Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2022./2023. - Idemo u srednju! - kandidati izvan redovitog sustava obrazovanja

Kandidati se u sustavu prijavljivanja putem mrežnih stranica srednje.e-upisi.hr s početkom u 12 sati. Prijave u sustav bit će moguće tijekom cijelog upisnog razdoblja. Nakon ulaska u sustav, kandidati moraju pregledati svoje podatke na kartici "Moji podaci" i eventualne nepravilnosti (adresa, ime roditelja, ocjene iz prijašnjih razreda i sl.) prijaviti svom razredniku.

Prijave obrazovnih programa za redovite kandidate počinju 25. lipnja 2022.

Pokrenut Viber kanal za informiranje i obavještavanje o postupku prijave i upisa u srednje škole

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane kandidate, njihove roditelje,

razrednike i druge dionike upisnog procesa u srednje škole da

se pridruže info-kanalu o e-upisima pokrenutom na Viberu.

Kanal je pokrenuo CARNET Helpdesk, a na njemu ćemo vas obavještavati

o svim važnim rokovima i čestim pitanjima koja pristižu na

CARNET-ov Helpdesk.

Kanalu se možete pridružiti putem ove poveznice ili skeniranjem QR koda:

QR kod za pridruživanje Viber info-kanalu o prijavama i upisima u srednje škole