Energetska obnova PO Šandrovac

« Rujan 2021 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

20.09.2021. 14:48
U organizaciji Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU u Splitu je danas održana konferencija svečanog predstavljanja Financijskih mehanizama Europskog gospodarskog prostora (EGP) i Kraljevine Norveške 2014.- 2021. u Republici Hrvatskoj ... The post Projekt ATTEND na svečanom predstavljanju financijskih mehanizama EGP i Kraljevine Norveške appeared first on CARNET .

17.09.2021. 15:21
CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje
Nastava je tek nedavno počela, a vaš raspored je već prilično gust? U potrazi ste za inspiracijom kako na jednostavan način iskoristiti već dostupne digitalne sadržaje u vlastitoj nastavi? Pozivamo ... The post CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje appeared first on CARNET .

17.09.2021. 12:04
INFO Najava radova – CARNET – promjena termina
Postovani, Obavjestavamo vas o promjeni termina najavljenih radova za Sibensko-kninsku zupaniju. Novi termin je pomaknut za dva dana te glasi: – 23.09.2021. od 07 do 08 sati – Sibensko-kninska zupanija ... The post INFO Najava radova – CARNET – promjena termina appeared first on CARNET .

Mala škola 2018./2019.
MALI UMJETNIK POHVALJEN ZA SVOJ LIKOVNI RAD
Autor: Mirna Mihoci Pleskalt, 27. 3. 2019.

Literarno-likovni natječaj ZUBI dodjeljuje pohvalu našem Mislavu!

Ogranak HPKZ-a Bjelovar i Danijela Hajdinjak Prihić, dr.dent.med. Organizirali su i raspisali literarni i likovni natječaj na temu Zubi. Naš Mislav Sedlanić sa svojim je likovnim radom sudjelovao na natječaju te na istom bio i pohvaljen.

27.ožujka Mislav je sudjelovao na svečanosti u Gradskom muzeju Bjelovar na kojoj su dodijeljene nagrade i pohvale djeci i učenicima.

Cijela grupa koja pohađa program predškole mjesec dana je sudjelovala u projektu Zubi, na našu samoinicijativnu. Tada smo učili o oralnoj higijeni, zdravoj i nezdravoj hrani, pjevali smo pjesmice na istu temu, istraživali smo i radno provodili praktične aktivnosti. Uz literarna djela koja smo čitali i slušali, likovno smo se izražavali raznim tehnikama. Tako je i Mislavov crtež poslan na natječaj na kojem je i pohvaljen.

Bravo Mislave, šarene ti i našiljene bojice i dalje!