Energetska obnova PO Šandrovac

« Listopad 2021 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

27.10.2021. 19:37
CARNET obilježava 30 godina i razvija "Nove prilike"
Primjena umjetne inteligencije u obrazovanju samo je jedna od zanimljivih tema CARNET-ove trodnevne, 23. konferencije za korisnike koja se ove godine održava pod nazivom "CUC 2021: Nove prilike" i u ... The post CARNET obilježava 30 godina i razvija "Nove prilike" appeared first on CARNET .

21.10.2021. 12:01
INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom
Postovani, Danas, 21.10.2021. od 09:30 do 10:20 sati, uslijed radova na infrastrukturi usluge filtriranja nepocudnih sadrzaja doslo je do neplaniranog prekida mrezne povezanosti svih osnovnih i srednjih skola spojenih na ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom appeared first on CARNET .

19.10.2021. 17:08
Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama
Danas je u prostorijama CARNET-a potpisan ugovor kojim započinje druga faza implementacije aktivne mrežne opreme u sklopu programa e-Škole. Ugovor su potpisali predsjednik Uprave Compinga Alojzije Jukić, predsjednik Uprave KING ... The post Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama appeared first on CARNET .

Dječji tjedan u PO Malo Trojstvo
Autor: Sanja Božić, 9. 10. 2020.

Dječji tjedan je već tradicionalna godišnja akcija, koja se obilježava prvog tjedna u listopadu, a ima cilja usmjeriti pažnju javnosti na ostvarivanje dječjih prva, potreba te uključivanju djece u aktivnosti lokalne zajednice pa i šire.

Naime, prijašnjih godina pisali smo poruke odraslima, isticali želje i razmišljanja, a ove godine odlučili smo uključiti najmlađe u uređenje našeg školskog dvorišta. Tako smo došli do zaključka da naša drvena kućica za igru zaslužuje novu boju. A bojanja su se prihvatili upravo naši učenici, na njihovo ogromno oduševljenje. Za boje su se pobrinuli odrasli, a kistove u ruke su prepustili djeci. Osjećaj ponosa, važnosti i kreativnosti krasio je naše učenike. Time su uvidjeli da imaju sposobnosti za koje nisu ni znali, te su bili sretni što ima se pružila prilika za jedno novo iskustvo.

Po završetku posla, na kraju tjedna učenici osjećaju ponos i važnost, te zajednički dogovaramo  da  proslavimo na jedan poseban način. Naime, organizirali smo "Kestenijadu" u našem školskom dvorištu. Učenici su tijekom tjedna u popodnevnim satima zajedno sa svojim roditeljima pošli u obližnju šumu u potragu za kestenima, te ih donijeli na našu "Kestenijadu".

Za pečenje kestena bili su zaduženi sami učenici, svatko od njih se okušao u pečenju, što ima se jako svidjelo.

Ovaj dječji tjedan je imao cilj upoznati učenike s poslovima koje i oni mogu samostalno obavljati, kako bi se osjećali kao koristan  dio naše zajednice, te veliki zalog za budućnost nama odraslima.

Kako je sve izgledalo, pogledajte u foto galeriji