Energetska obnova PO Šandrovac

Naš časopis CVRČAK

Očitavanjem koda otvaraju vam se

police s digitalnim izdanjima školskog časopisa CVRČAK

SPONZORSTVO

DJEČJA PRAVA

DRVOKOD

« Svibanj 2022 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

Izlet u MiniPolis
Autor: Spomenka Pavšek, 5. 4. 2022.

Učenici razredne nastave matične  škole su u petak 1.travnja 2022. putovali do Zagreba gdje su posjetili interaktivni grad za djecu – MiniPolis.

Uzbuđenje zbog samog izleta  bilo je  prisutno kod svih učenika i učitelja jer smo nakon trogodišnjeg „posta“ od izleta ponovo krenuli u istraživanje.

Četrdesetak minijaturnih kućica, koje su replike stvarnog svijeta, pružilo  je djeci priliku da se upoznaju s pedeset zanimanja, a kroz stručno  zamišljene scenarije, osmišljene od strane dječjih psihologa i odgajatelja,  vodile su ih strpljive i ljubazne animatorice. Na 2000 kvadrata prostora bilo  je zaista mnogo mjesta za tjelesne aktivnosti, za različite poligone, za  restoran i osvježenje, za odmaranje i druženje u manjim i većim  skupinama, za ručak nakon intenzivne igre.

Putovanje do Zagreba i natrag prošlo je u sjajnom raspoloženju jer smo zahvaljujući našem vodiču Berislavu zbijali šale, pričali viceve, pjevali ... baš kako i dolikuje Svjetskom danu šale.

Više fotografija s našeg veselog putovanja pogledajte u fotogaleriji.