Energetska obnova PO Šandrovac

« Siječanj 2022 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

20.01.2022. 14:02
Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti za zaštitu školskih mreža u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža appeared first on CARNET .

14.01.2022. 14:21
Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL
U tijeku je phishing kampanja koja cilja korisnike e-Dnevnika. Poruka je poslana s e-adrese: e.dnevnik.potvrde@gmail.com, a sadrži phishing URL koji vodi na formu za krađu korisničkih podataka. Phishing URL – hxxp://e-dnevnik-potvrde[.]c1[.]biz/ ... The post Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL appeared first on CARNET .

05.01.2022. 13:46
Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave pomoćne digitalne tehnologije u sklopu projekta "Podrška ostvarenju jednakih mogućnosti u obrazovanju za učenike s teškoćama u razvoju" ... The post Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija appeared first on CARNET .

Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja - Dabar 2021
Autor: Marina Horvat, 26. 11. 2021.

I ove školske godine, u Osnovnoj školi Veliko Trojstvo održano je Međunarodno natjecanje iz informatike "Dabar".  Dabar je osmišljen kao online natjecanje koje se sastoji od niza izazovnih zadataka osmišljenih od strane stručnjaka iz pedesetak zemalja. Izvrsno se nadovezuje na kurikularnu reformu kojom se potiče razvoj logičkog i računalnog razmišljanja od prvog razreda osnovne škole kroz rješavanje primjerenih logičkih i problemskih zadataka, stvaranje strategija za analiziranje i rješavanje problema.

Nastavnici informatike organizirali su natjecanje od 8.11. do 12.11. te prijavili učenike nižih i viših razreda. Prijavio se zavidan broj učenika, čak njih više od pedesetero.

Rezultati su stigli ovaj tjedan, svi su ih s nestrpljenjem iščekivali! Učenica 4. razreda, Agnes Sabljak, plasirala se u čak prvih 10% najboljih u Republici Hrvatskoj. Od srca joj svi čestitamo i želimo joj i dalje uspjeh na svim natjecanjima!