ovdje možete glasati za

NAJ

nastavnika/nastavnicu

u 2017./2018. školskoj godini

ANKETA se otvara klikom na sliku

« Kolovoz 2018 »

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

03.08.2018. 15:28
4. kolovoza - Dan prijateljstva
Godine 1935. Kongres Sjedinjenih Američkih Država posvetio je jedan dan u godini prijateljima i prijateljstvu, i taj je dan proglašen Nacionalnim danom prijateljstva, i od tada se svake godine, prve nedjelje u mjesecu kolovozu, slavi Dan prijateljstva.

03.08.2018. 15:27
4. kolovoza - Dan dupina
Od 1993. godine svaka je prva subota u kolovozu u Velom Lošinju rezervirana za Dan dupina. To je tradicionalna manifestacija u organizaciji nevladine udruge Plavi svijet Institut za istraživanje i zaštitu mora, a obilježit će je cijeli niz događanja od izložbe dječjih crteža, preko sportskih natjecanja, koncerata i prigodnih programa vezanih uz dupine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

Dan škole Veliko Trojstvo
Autor: Sanja Vranješević, 28. 5. 2018.

Učenici i djelatnici OŠ Veliko Trojstvo, u petak 25.5.2018. proslavili su Dan škole. Zajedničkom suradnjom priredili su nadasve svečan program, a cjelokupna tema svečanosti bila je LJUBAV. Tako su učenici svojim nastupima iskazali veliki trud i zalaganje, a sve je bilo prožeto osjećajima i zahvalnošću prvenstveno prema roditeljima, obiteljima, prijateljima, školi, učiteljima.. Pokazali su sve svoje kvalitete, kao i kvalitete same Škole, jer oni i jesu ponos Škole. Svake godine, na Dan škole Vijeće učenika i Učiteljsko vijeće nagrađuje NAJ učenika generacije, a u ovoj godini NAJ učenikom proglašen je učenik 8.b razreda Jan Posavac. Zahvaljujući općini Veliko Trojstvo, od ove školske godine nagradili smo i NAJ razredni odjel, koji je nagrađen nagradnim izletom pod pokroviteljstvom općine Veliko Trojstvo. Titulu NAJ razrednog odjela u ovoj godini dobio je 6. b razred, pod vodstvom razrednice Tatjane Zjačić.   Nagrađeni su i učenici osmih razreda, koji su svih osam godina završili s odličnim uspjehom. Uz njih također su nagrađeni i svi učenici koji su na županijskim i državnim razinama natjecanja osvojili 1., 2. i 3. mjesto, te njihovi mentori, kojima su uručene ruže u znak zahvale za ostvareni trud.  Uz prigodne poklone, svi učenici koji u nagrađeni priključit će se NAJ razrednom odjelu na nagradnom izletu. Ovaj Dan škole za sve učenike i djelatnike škole bio je vrlo poseban, jer je po prvi puta izvedena i himna OŠ Veliko Trojstvo, koju je napisala učiteljica Ivana Dolovski, a uglazbio profesor Tomislav Vrabac. Na kraju same priredbe učenice osmih razreda i učiteljice sve prisutne razveselile su zajedničkim plesom, čime je i završena ova svečanost.